Výsledky 2019

Soutěž družstev:

Poř Družstvo Stát Výsledek
1 Miscolc HUN 1542
2 ZRAPOS Opava A CZE 1457
3 Levoča A SVK 1447
4 Wolfen A GER 1388
5 Sarajevo B BIH 1360
6 Budapest HUN 1347
7 Bratislava SVK 1333
8 Rokycany CZE 1295
9 Mix Slovakia SVK 1292
10 Sarajevo A BIH 1266
11 Malé Šintava
SVK 1265
12 Levoča B SVK 1233
13 Wolfen B GER 1224
14 ZRAPOS Opava B CZE 1205
15 Zora Praha CZE 1199
16 Sokol Brno CZE 1018

Soutěž jednotlivců kategorie B1

Poř Jméno hráče Družstvo Stát Výsledek
1 Hladíková Daniela Rokycany CZE 427
2 Elzholz Enrico Wolfen A GER 381
3 Bojič Ivana Sarajevo A BIH 289
4 Tóth Marián Malé Šintava SVK 285
5 Černohlávek David Rokycany CZE 282
6 Kudus Kenen Sarajevo B BIH 276
7 Benedek Zoltán Budapest HUN 274
8 Demianová Mária Levoča B SVK 180

Soutěž jednotlivců kategorie B2

Poř Jméno hráče Družstvo Stát Výsledek
1 Bajrica Munevera Sarajevo B BIH 538
2 Sisenzski Péter Miscolc HUN 529
3 Csák József Budapest HUN 522
4 Sisenzski Tunde Miscolc HUN 513
5 Paulusová Anna ZRAPOS Opava A CZE 511
6 Trnka Václav Levoča A SVK 508
7 Rumanová Božena Levoča A SVK 504
8 Dukič Zoran Sarajevo A BIH 495
9 Czuth Judith Budapest HUN 487
10 Matějný Jiří Zora Praha CZE 486
11 Dukič Tanja Sarajevo B BIH 481
12 Mrkvička Petr ZRAPOS Opava A CZE 478
13 Hartseilt Andrea Wolfen A GER 476
14 Sliva Robert Malé Šintava SVK 472
15 Medveďová Jana Mix Slovakia SVK 471
16 Zeman Michal Rokycany CZE 468
17 Škropeková Žofia ZRAPOS Opava A CZE 468
18 Koller Tibor Bratislava SVK 455
19 Trnková Jana Levoča A SVK 435
20 Bulková Věra Mix Slovakia SVK 426
21 Hartseilt Silvio Wolfen B GER 382
22 Koller Milan jednotlivec CZE 361

Soutěž jednotlivců kategorie B3

Poř Jméno hráče Družstvo Stát Výsledek
1 Spanyi Lazslo Miscolc HUN 591
2 Kováč Viktor Duslo Šaľa SVK 576
3 Webr Václav Rokycany CZE 574
4 Lokat Ralf-Peter Wolfen A GER 556
5 Špačková Františka Jiskra Kyjov CZE 541
6 Mikundová Magdalena Levoča B SVK 528
7 Štefák Jozef Scorpioni Nitra SVK 513
8 Nývltová Jaromíra Mix Zora Praha CZE 500
9 Strížoá Anna Malé Šintava SVK 486
10 Koller Milan Michálkovice CZE 408

Soutěž jednotlivců kategorie OPEN

Poř Jméno hráče Družstvo Stát Výsledek
1 Siberová Zuzana ZRAPOS Opava CZE 563
2 Paulus Zdeněk Michálkovice CZE 558
3 Ungr Jan Euro Mix Team CZE 551
4 Gutová Marie Jiskra Kyjov CZE 531
5 Naumburger Anke Wolfen GER 482
6 Horský Zdeněk Zora Praha CZE 415



Tomáš Hečko – tvorba www stránek | PC servis
WEB4CE
Creative Point