Výsledky 2016

Soutěž družstev:

Poř Družstvo Stát Výsledek
1 Denevér SE Miscolc HUN 1594
2 Malé Šintava SVK 1495
3 SG Chemie Wolfen GER 1490
4 Wesselényi SE Budapest HUN 1472
5 TJ Štart Levoča SVK 1462
6 Jastrabi Bratislava SVK 1435
7 Sokol Brno B CZE 1427
8 SK Michálkovice CZE 1388
9 TJ Štart Levoča SVK 1348
10 Scorpioni Nitra SVK 1311
11 Slavie Praha
CZE 1311
12 Duslo Šaľa SVK 1285
13 Sokol Brno A CZE 1221
14 TJ Jiskra Kyjov CZE 1190
15 Zora Praha CZE 1147
16 ZRAPOS Opava CZE 1105
17 Mix Czechia CZE 1095
18 ZRAPOS Mix CZE 1021
19 Mix Slowakia SVK 1019
20 Mix Wolfen GER   976

Soutěž jednotlivců kategorie B1

Poř Jméno hráče Družstvo Stát Výsledek
1 Orosz Evziébet Denevér Miscolc HUN 473
2 Elzholz Enriko SG Chemie Wolfen GER 365
3 Tóth Marián Maké Šintava SVK 287
4 Čermáková Eliška Slavia Praha CZE
5 Karchňák Jaroslav Mix Slowakia SVK
6 Stojka Vincent Mix Slowakia SVK

Soutěž jednotlivců kategorie B2

Poř Jméno hráče Družstvo Stát Výsledek
1 Sisenzski Peter Denevér SE Miscolc HUN 560
2 Trnka Václav TJ Štart Levoča A SVK 519
3 Královič František Maké Šintava SVK 516
4 Vitouch Antonín Sokol Brno B CZE 515
5 Škropeková Žofia ZRAPOS Opava CZE 513
6 Schulz Helmut SG Chemie Wolfen GER 513
7 Koller Tibor Jastrabi Bratislava SVK 503
8 Juhász Túnda Denevér Miscolc HUN 503
9 Paulusová Anna SK Michálkovice CZE 500
10 Sliva Robert Malé Šintava SVK 497
11 Rumanová Božena TJ Štart Levoča SVK 486
12 Medveďová Jana Scorpioni Nitra SVK 486
13 Šišáková Ludmila Scorpioni Nitra SVK 485
14 Csák Jószef Wesselényi Budapest HUN 484
15 Jaderko Robert Slavie Praha CZE 475
16 Csák Ilona Wesselényi Budapest HUN 475
17 Matějný Jiří Zora Praha CZE 473
18 Felong Edvard TJ Štart Levoča B SVK 460
19 Bulková Viera Duslo Šaľa SVK 455
20 Balocký Jaromír TJ Štart Levoča B SVK 434
21 Štefák Stanislav Scorpioni Nitra SVK 340
22 Gut Pavel ZRAPOS Mix CZE 219

Soutěž jednotlivců kategorie B3

Poř Jméno hráče Družstvo Stát Výsledek
1 Spanyik Lazslo Vesselényi Budapest HUN 590
2 Pařil Karel Sokol Brno B CZE 590
3 Paulus Josef SK Michálkovice CZE 571
4 Vrablec Peter Jastrabi Bratislava SVK 559
5 Lokat Ralf-Peter SG Chemie Wolfen GER 547
6 Vlachová Ivana Sokol Brno A CZE 542
7 Ježíková Alžbeta TJ Štart Levoča A SVK 534
8 Červeňák Miroslav Jastrabi Bratislava SVK 533
9 Koprda Alojz TJ Štart Levoča SVK 525
10 Strížová Anna Duslo Šaľa SVK 521
11 Bartelt Roland Mix Wolfen GER 518
12 Nývltová Jaromíra Zora Praha CZE 513
13 Vymazalová Silva Sokol Brno A CZE 473
14 Bartoníková Stanislava Jiskra Kyjov CZE 462
15 Piner Radek Jiskra Kyjov CZE 455
16 Sadílková Marie Slavie Praha CZE 453
17 Harčárová Zlatica Duslo Šaľa SVK 452
18 Holý Milan Sokol Brno A CZE 422
19 Koller Milan Mix Czechia CZE 417

Soutěž jednotlivců kategorie OPEN

Poř Jméno hráče Družstvo Stát Výsledek
1 Maška David Sokol Brno B CZE 552
2 Gutová Marie Jiskra Kyjov CZE 548
3 Paulus Zdeněk SK Michálkovice CZE 539
4 Predmeská Zuzana ZRAPOS Opava CZE 478
5 Przygodová Libuše ZRAPOS Mix CZE 450
6 Horský Zdeněk MIX Czechia CZE 383
7 Naumburger Anke Mix Wolfen GER 357
8 Billová Helena Mix Wolfen GER 336
9 Predmeský Patrik ZRAPOS Opava CZE 315
Tomáš Hečko – tvorba www stránek | PC servis
WEB4CE
Creative Point