Výsledky 2011

Soutěž družstev:

Poř Družstvo Stát Výsledek
1 Wessenyi Budapest HUN 1485
2 TJ ZRAPOS Opava"A" CZE 1463
3 Denéver Miscolc HUN 1330
4 Karpaty Trnava SVK 1234
5 SK Handicap Zlín CZE 1226
6 Jastrabi Bratislava SVK 1218
7 Štart Levoča SVK 1186
8 Scorpioni Nitra SVK 1156
9 Michálkovice Mix CZE 1133
10 TJ ZRAPOS Opava "B" CZE 1081
11 jednotlivci CZE 977
12 Family Team CZE 968
13 TJ ZRAPOS Opava "C" CZE 895

Soutěž jednotlivců kategorie B1

Poř Jméno hráče Družstvo Stát Výsledek
1 Orosz Bélané Denevér Miscolc HUN 364
2 Karchňák Jaroslav Štart Levoča SVK 320
3 Kundla Miroslav Michálkovice Mix CZE 276
4 Hradil Milan SK Handicap Zlín CZE 267
5 Ivančík Štefan Scorpioni Nitra SVK 265

Soutěž jednotlivců kategorie B2

Poř Jméno hráče Družstvo Stát Výsledek
1 Sisenszki Peter Denéver Miscolc HUN 531
2 Erdelyi Andea Wessenyi Budapest HUN 518
3 Mrkvička Petr TJ ZRAPOS Opava "A" CZE 504
4 Csák Józef Wessenyi Budapest HUN 502
5 Skurčák Josef TJ ZRAPOS Opava "A" CZE 492
6 Škropeková Žofia TJ ZRAPOS Opava "A" CZE 467
7 Csák Ilona Wessenyi Budapest HUN 465
8 Šimeková Eva Karpaty Trnava SVK 464
9 Pálka Vojtěch SK Handicap Zlín CZE 459
10 Koller Tibor Jastrabi Bratislava SVK 432
11 Trnka Václav Štart Levoča SVK 423
12 Buchová Edita Scorpioni Nitra SVK 394
13 Stanček Peter Jastrabi Bratislava SVK 392
14 Mezei István Denéver Miscolc HUN 372
15 Horváthová Emília Karpaty Trnava SVK 341

Soutěž jednotlivců kategorie B3

Poř Jméno hráče Družstvo Stát Výsledek
1 Szakmajer Peter jednotlivci HUN 566
2 Paulus Josef Michálkovice Mix CZE 535
3 Hradilová Helena SK Handicap Zlín CZE 500
4 Štefák Josef Scorpioni Nitra SVK 497
5 Strížová Anna Karpaty Trnava SVK 495
6 Nelešovský Jaromír TJ ZRAPOS Opava "B" CZE 483
7 Červeňák Miroslav Jastrabi Bratislava SVK 458
8 Ježíková Alžběta Štart Levoča SVK 433
9 Turoňová Vendula TJ ZRAPOS Opava "C" CZE 406
10 Šeboková Maria Michálkovice Mix CZE 382

Soutěž jednotlivců kategorie OPEN

Poř Jméno hráče Družstvo Stát Výsledek
1 Predmeská Zuzana Family Team CZE 521
2 Wirkotch Petr TJ ZRAPOC Opava "B" CZE 511
3 Predmeský Patrik Family Team CZE 481
4 Kuča Roman TJ ZRAPOS Opava "B" CZE 448
5 Vránová Anna TJ ZRAPOS Opava "C" CZE 413
6 Przygodová Libuše jednotlivci CZE 394
7 Škropek Daniel Family Team CZE 381
8 Bradnová Jana TJ ZRAPOS Opava "C" CZE 374
9 Ježík Pavol jednotlivci CZE 343
Tomáš Hečko – tvorba www stránek | PC servis
WEB4CE
Creative Point