Výsledky 2014

Soutěž družstev:

Poř Družstvo Stát Výsledek
1 ŠK Malé Šintava SVK 1592
2 Jastrabi Bratislava SVK 1538
3 SG Chemie Wolfen "B" GER 1530
4 SG Chemie Wolfen "A" GER 1507
5 TJ Štart Levoča SVK 1457
6 Scorpioni Nitra SVK 1456
7 Wesselényi SE Budapest HUN 1447
8 Zora Praha CZE 1360
9 Duslo Šaľa SVK 1352
10 TJ ZRAPOS Opava "A" CZE 1326
11 MIX Michálkovice CZE 1323
12 MIX Jiskra Kyjov CZE 1224
13 Euro Mix Team CZE 1211
14 Mix Slovakia SVK 1157
15 TJ ZRAPOS Opava "B" CZE 1101
16 Wesselényi Budapest HUN 1010

Soutěž jednotlivců kategorie B1

Poř Jméno hráče Družstvo Stát Výsledek
1 Trnka Václav TJ Štart Levoča SVK 467
2 Elsholz Enriko SG Chemie Wolfen "A" GER 407
3 Karchňák Jaroslav TJ Štart Levoča SVK 334
4 Dinya Imré Wesselényi SE Budapest HUN 334

Soutěž jednotlivců kategorie B2

Poř Jméno hráče Družstvo Stát Výsledek
1 Hartseil Silvio SG Chemie Wolfen "A" GER 545
2 Sliva Robert ŠK Malé Šintava SVK 543
3 Škropeková Žofia TJ ZRAPOS Opava "A" CZE 541
4 Kralovič František ŠK Malé Šintava SVK 537
5 Kostka Dušan Jastrabi Bratislava SVK 536
6 Peredi István Wesselényi SE Budapest HUN 526
7 Hájek Luboš Duslo Šaľa SVK 523
8 Hartseil Andrea SG Chemie Wolfen "B" GER 522
9 Csák Ilona Wesselényi SE Budapest HUN 518
10 Schulz Helmut SG Chemie Wolfen "B" GER 516
11 Šišáková Lidmila Scorpioni Nitra SVK 515
12 Bujna Peter ŠK Malé Šintava SVK 512
13 Koller Tibor Jastrabi Bratislava SVK 503
14 Medveďová Jana Scorpioni Nitra SVK 497
15 Matějný Jiří Zora Praha CZE 489
16 Pálka Vojtěch MIX Michálkovice CZE 473
17 Bulková Věra Duslo Šaľa SVK 447
18 Aleš Jaroslav Zora Praha CZE 434

Soutěž jednotlivců kategorie B3

Poř Jméno hráče Družstvo Stát Výsledek
1 Vrablec Peter Jastrabi Bratislava SVK 580
2 Bartelt Roland SG Chemie Wolfen "B" GER 573
3 Gutová Marie MIX Jiskra Kyjov CZE 570
4 Strížová Anna MIX Slovakia SVK 561
5 Lokat Ralf-Peter SG Chemie Wolfen "A" GER 555
6 Paulus Josef MIX Michálkovice CZE 554
7 Kilián Pavel Euro Mix Team CZE 550
8 Ježíková Alžběta TJ Štart Levoča SVK 543
9 Koprda Alojz TJ Štart Levoča SVK 524
10 Štefák Jozef Scorpioni Nitra SVK 521
11 Nývltová Jaromíra Zora Praha CZE 509
12 Škropek Daniel TJ ZRAPOS Opava "A" CZE 457
13 Harčárová Zlatica Duslo Šaľa SVK 453
14 Koller Milan MIX Michálkovice CZE 443
15 Bartoníková Stanislava MIX Jiskra Kyjov CZE 408
16 Šeboková Mária MIX Slovakia SVK 395
17 Štecha Zdeněk Euro Mix Team CZE 391

Soutěž jednotlivců kategorie OPEN

Poř Jméno hráče Družstvo Stát Výsledek
1 Predmeská Zuzana TJ ZRAPOS Opava "A" CZE 562
2 Predmeský Patrik TJ ZRAPOS Opava "B" CZE 560
3 Wirkotch Petr TJ ZRAPOS Opava "B" CZE 554
4 Przygodová Libuše TJ ZRAPOS Opava "B" CZE 459
5 Ollé Pavol Jastrabi Bratislava SVK 459
6 Csirinyi Gyorby Wesselényi SE Budapest HUN 275
Tomáš Hečko – tvorba www stránek | PC servis
WEB4CE
Creative Point