Výsledky 2015

Soutěž družstev:

Poř Družstvo Stát Výsledek
1 Denevér SE Miscolc HUN 1555
2 Malé Šintaby 1 SVK 1515
3 Wesselényi SE Budapest HUN 1513
4 TJ Štart Levoča A SVK 1446
5 TJ ZRAPOS Opava A CZE 1396
6 Duslo Šaľa SVK 1394
7 SG Chemie Wolfen GER 1383
8 Jastrabi Bratislava SVK 1374
9 Male Šintavy 2 SVK 1358
10 TJ Štart Levoča B SVK 1323
11 Jiskra Kyjov
CZE 1237
12 Scorpioni Nitra SVK 1174
13 TJ ZRAPOS Opava B CZE 1147
14 Mix Czechia CZE 1065
15 MIX Hungaria HUN   724

Soutěž jednotlivců kategorie B1

Poř Jméno hráče Družstvo Stát Výsledek
1 Elsholz Enrico SG Chemie Wolfen GER 473
2 Tóth Marián Malé Šintaby 2 SVK 365
3 Karchňák Jaroslav TJ Štart Levoča B SVK 287

Soutěž jednotlivců kategorie B2

Poř Jméno hráče Družstvo Stát Výsledek
1 Sisenzski Peter Denevér SE Miscolc HUN 551
2 Kralovič František Malé Šintava 1 SVK 536
3 Mrkvička Petr TJ ZRAPOS Opava A CZE 524
4 Csák Ilona Wesselényi SE Budapest HUN 521
5 Sliva Robert Malé Šintava 1 SVK 511
6 Trnka Václav TJ Štart Levoča A SVK 509
7 Csák Jozsef Wesselényi SE Budapest HUN 502
8 Bulková Viera Duslo Šaľa SVK 500
9 Škropeková Žofia TJ ZRAPOS Opava A CZE 496
10 Peredi István Denevér SE Miscolc HUN 493
11 Hájek Luboš Duslo Šaľa SVK 490
12 Gubuznai Eva Wesselényi SE Busapest HUN 490
13 Koller Tibor Jastrabi Bratislava SVK 488
14 Rumanová Božena TJ Štart Levoča B SVK 487
15 Felong Eduard TJ Štart Levoča B SVK 486
16 Bujna Peter Malé Šintavy 1 SVK 468
17 Medveďová Jana Scorpioni Nitra SVK 465
18 Šimeková Eva Malé Šintavy 2 SVK 463
19 Schulz Helmut SG Chemie Wolfen GER 446
20 Fusková Olga Scorpioni Nitra SVK 379
21 Gut Pavel Jiskra Kyjov CZE 345
22 Pálka Vojtěch MIX Czechia CZE 333

Soutěž jednotlivců kategorie B3

Poř Jméno hráče Družstvo Stát Výsledek
1 Spanyik Lazslo Denevér SE Miscolc HUN 593
2 Vrablec Peter Jastrabi Bratislava SVK 575
3 Koprda Alojz TJ Štart Levoča A SVK 569
4 Gutová Marie Jiskra Kyjov CZE 565
5 Lokat Ralf-Peter SG Chemie Wolfen GER 564
6 Strížová Anna Malé Šintava 2 SVK 530
7 Ježíková Alžbeta TJ Štart Levoča A SVK 529
8 Harčárová Zlatica Duslo Šaľa SVK 477
9 Bartoníková Stanislava Jiskra Kyjov CZE 467
10 Červeňák Miroslav Jastrabi Bratislava SVK 463
11 Škropek Daniel TJ ZRAPOS Opava A CZE 450
12 Koller Milan MIX Czechia CZE 442
13 Šeboková Maria Scorpioni Nitra SVK 392

Soutěž jednotlivců kategorie OPEN

Poř Jméno hráče Družstvo Stát Výsledek
1 Wirkotch Petr TJ ZRAPOS Opava B CZE 552
2 Predmeská Zuzana TJ ZRAPOS Opava B CZE 548
3 Predmeský Patrik TJ ZRAPOS Opava B CZE 539
4 Przygodová Libuše MIX Czechia CZE 478
5 Ollé Pavol Mix euro 450
6 Juhász Ferenc MIX Hungaria HUN 383
7 Naumburger Anke Mix euro 357
8 Csába Jarai MIX Hungaria HUN 336
9 Csirinyi Georgij MIX Hungaria HUN 315
Tomáš Hečko – tvorba www stránek | PC servis
WEB4CE
Creative Point