Výsledky 2010

Soutěž družstev:

Poř Družstvo Stát Výsledek
1 TJ ZRAPOS Opava "A" CZE 1504
2 Karpaty Trnava SVK 1445
3 SK Michálkovice "A" CZE 1372
4 KS Karolinka Chorzów "A" POL 1361
5 SG Chemie Wolfen "A" GER 1341
6 SG Chemie Wolfen "B" GER 1305
7 Štart Levoča SVK 1266
8 Jiskra Kyjov CZE 1233
9 SK Handicap Zlín CZE 1182
10 Michálkovice Mix CZE 1120
11 TJ ZRAPOS Opava "B" CZE 1096
12 KS Karolinka Chorzów "B" POL 1016
13 TJ ZRAPOS Opava "C" CZE 897
14 TJ ZRAPOS Opava Mix CZE 873
15 jednotlivec CZE 420

Soutěž jednotlivců kategorie B1

Poř Jméno hráče Družstvo Stát Výsledek
1 Konopka Jan SK Michálkovice "A" CZE 372
2 Zieba Jan KS Karolinka Chorzów "A" POL 359
3 Elsholz Enriko SG Chemie Wolfen "A" GER 352
4 Meixelsberger Helmut SG Chemie Wolfen "B" GER 325
5 Karchňak Jaroslav Štart Levoča SVK 313
6 Kundla Miroslav Mix Michálkovice CZE 293
7 Krysiak Grazina KS Karolinka Chorzów "B" POL 201

Soutěž jednotlivců kategorie B2

Poř Jméno hráče Družstvo Stát Výsledek
1 Skurčák Josef TJ ZRAPOS Opava "A" CZE 537
2 Kraľovič František Karpaty Trnava SVK 524
3 Mrkvička Petr TJ ZRAPOS Opava "A" CZE 493
4 Škropeková Žofia TJ ZRAPOS Opava "A" CZE 474
5 Paulusová Anna SK Michálkovice "A" CZE 470
6 Zieba Irena KS Karolinka Chorzów POL 468
7 Trnka Václav Štart Levoča SVK 463
8 Schulz Helmut SG Chemie Wolfen "A" GER 454
9 Sliva Róbert Karpaty Trnava SVK 449
10 Pálka Vojtěch SK Handicap Zlín CZE 427
11 Hasala Jaromír Jiskra Kyjov CZE 383
12 Gut Pavel Mix Michálkovice CZE 298

Soutěž jednotlivců kategorie B3

Poř Jméno hráče Družstvo Stát Výsledek
1 Kahún Eduard Karpaty Trnava SVK 548
2 Hradilová Helena SK Handicap Zlín CZE 538
3 Lokat Ralf-Peter SG Chemie Wolfen "A" GER 535
4 Sztrelecki Zbigniew KS Karolinka Chorzów POL 534
5 Paulus Josef SK Michálkovice "A" CZE 530
6 Paulus Zdeněk Mix Michálkovice CZE 529
7 Rein Edith SG Chemie Wolfen "B" GER 526
8 Bartelt Roland SG Chemie Wolfen "B" GER 523
9 Gutova Marie Jiskra Kyjov CZE 506
10 Kováč Viktor TJ ZRAPOS Opava Mix CZE 496
11 Nečej Jozef Štart Levoča SVK 490
12 Hudeček Josef Jiskra Kyjov CZE 481
13 Nelešovský Jaromír TJ ZRAPOS Opava "B" CZE 481
14 Majewski Sebastian KS Karolinka Chorzów POL 452
15 Turoňová Vendula TJ ZRAPOS Opava "C" CZE 419
16 Donerstag Aleksandra KS Karolinka Chorzów POL 417
17 Bartoníčková Stanislava SK Handicap Zlín CZE 348
18 Ruman Ludovít TJ ZRAPOS Opava Mix CZE 299

Soutěž jednotlivců kategorie OPEN

Poř Jméno hráče Družstvo Stát Výsledek
1 Wirkotch Petr TJ ZRAPOS Opava "B" CZE 501
2 Predmeská Zuzana TJ ZRAPOC Opava "C" CZE 480
3 Kuča Roman TJ ZRAPOS Opava "C" CZE 414
4 Przygodová Libuše jednotlivec CZE 382
5 Vránová Anna TJ ZRAPOS Opava "C" CZE 363
6 Bradnová Jana TJ ZRAPOS Opava Mix CZE 296
Tomáš Hečko – tvorba www stránek | PC servis
WEB4CE
Creative Point