Výsledky 2008

Soutěž družstev:

Poř Družstvo Stát Výsledek
1 Lokomotiva Brno "A" CZE 1505
2 Karpaty Trnava SVK 1466
3 Denéver Miscolc HUN 1448
4 Wessenyi SE Budapest HUN 1433
5 TJ Spoje Bratislava SVK 1431
6 SK Michálkovice CZE 1431
7 SG Chemie Wolfen GER 1400
8 TJ ZRAPOS Opava "A" CZE 1391
9 Euro Mix Team CZE 1350
10 Hungary Mix Team HUN 1298
11 Slavie Praha CZE 1269
12 TJ Štart Levoča SVK 1239
13 KS Karolinka Chorzów "M" POL 1170
14 TJ ZRAPOS Opava "C" CZE 1069
15 Jiskra Kyjov CZE 1021
16 TJ ZRAPOS Opava "B" CZE 1003
17 TJ ZRAPOS Opava "D" CZE 998
18 KS Karolinka Chorzów "Ž" POL 789

Soutěž jednotlivců kategorie B1

Poř Jméno hráče Družstvo Stát Výsledek
1 Hladíková Daniela Lokomotiva Brno "A" CZE 424
2 Orosz Béláné Hungary Mix Team HUN 389
3 Karchňák Jaroslav TJ ŠTART Levoča SVK 381
4 Csengeri István Hungary Mix Team HUN 373
5 Meixelsberger Helmut Euro Mix Team CZE 362
6 Stoklosa Tomasz KS Karolinka Chorzów "M" POL 353
7 Kundla Miroslav SK Michálkovice CZE 327
8 Koplík František Jiskra Kyjov CZE 210
9 Krysiak Grazyna KS Karolinka Chorzów "M" POL 202

Soutěž jednotlivců kategorie B2

Poř Jméno hráče Družstvo Stát Výsledek
1 Csák József Wessenyi SE Budapest HUN 531
2 Sisenszki Péter Denéver Miscolc HUN 517
3 Kulhánková Marie Lokomotiva Brno "A" CZE 515
4 Kraľovič František Karpaty Trnava SVK 514
5 Skurčák Josef SK Michálkovice CZE 509
6 Mrkvička Petr TJ ZRAPOS Opava "A" CZE 505
7 Keresztesi Lajosné Denéver Miscolc HUN 489
8 Kostka Dušan Spoje Bratislava SVK 487
9 Trnka Václav TJ Štart Levoča SVK 479
10 Schulz Helmut SG Chemie Wolfen GER 471
11 Škropeková Žofia TJ ZRAPOS Opava "A" CZE 460
12 Sliva Robert Karpaty Trnava SVK 454
13 Vlasáková Kamila Slavie Praha CZE 452
14 Číž Vladimír TJ ZRAPOS Opava "A" CZE 426
15 Paulusová Anna Euro Mix Team CZE 423
16 Pálka Vojtěch TJ ZRAPOS Opava "B" CZE 411
17 Skop Daniel KS Karolinka Chorzów "M" POL 379
18 Reichel Jiří Slavie Praha CZE 337
19 Gut Pavel Jiskra Kyjov CZE 296
20 Zielonka Sonia KS Karolinka Chorzów "Ž" POL 280

Soutěž jednotlivců kategorie B3

Poř Jméno hráče Družstvo Stát Výsledek
1 Paulus Josef SK Michálkovice CZE 595
2 Vrablec Peter Spoje Bratislava SVK 586
3 Kahun Eduard Karpaty Trnava SVK 575
4 Pařil Karel Lokomotiva Brno "A" CZE 566
5 Schol Bernard Euro Mix Team CZE 565
6 Kilián Pavel Slavie Praha CZE 547
7 Simon Csaba Wessenyi SE Budapest HUN 541
8 Lokat Ralf-Peter SG Chemie Wolfen GER 536
9 Pazinczár Attila Wessenyi Budapest HUN 520
10 Véres Imréné Denéver Miscolc HUN 518
11 Koller Peter Spoje Bratislava SVK 517
12 Gutová Márie Jiskra Kyjov CZE 515
13 Nelešovský Jaromír TJ ZRAPOS Opava "D" CZE 497
14 Vlachová Ivana TJ ZRAPOS Opava "C" CZE 482
15 Csák Joséfné Hungary Mix Team HUN 474
16 Majewski Sebastian KS Karolinka Chorzów POL 438
17 Ježíková Alžbeta Štart Levoča SVK 379
18 Kamionka Marta KS Karolinka Chorzów POL 307

Soutěž jednotlivců kategorie OPEN

Poř Jméno hráče Družstvo Stát Výsledek
1 Škropek Daniel TJ ZRAPOS Opava "C" CZE 509
2 Wirkotch Petr TJ ZRAPOC Opava "B" CZE 485
3 Turoňová Vendula TJ ZRAPOS Opava "D" CZE 442
4 Predmeský Patrik TJ ZRAPOS Opava "C" CZE 434
5 Przygodová Libuše TJ ZRAPOS Opava "D" CZE 392
6 Kuča Roman TJ ZRAPOS Opava "B" CZE 358
Tomáš Hečko – tvorba www stránek | PC servis
WEB4CE
Creative Point