Výsledky 2018

Soutěž družstev:

Poř Družstvo Stát Výsledek
1 Levoča A SVK 1525
2 Miscolc HUN 1491
3 Wolfen A GER 1464
4 Duslo Šaľa SVK 1464
5 Rokycany CZE 1392
6 ZRAPOS Opava CZE 1357
7 Mix Zora Praha CZE 1356
8 Levoča B SVK 1341
9 Malé Šintava SVK 1319
10 Budapest HUN 1298
11 Michálkovice
CZE 1271
12 Scorpioni Nitra SVK 1233
13 Wolfen B GER 1177
14 Jiskra Kyjov CZE 1164
15 Zora Praha CZE 1162
16 Euro Mix Team CZE   923

Soutěž jednotlivců kategorie B1

Poř Jméno hráče Družstvo Stát Výsledek
1 Elsholz Enriko Wolfen A GER 424
2 Orosz Bélané Miscolc HUN 369
3 Tóth Marián Maké Šintava SVK 328
4 Vlasáková Kamila Euro Mix Team CZE 328
5 Benedek Zoltán Budapest HUN 320
6 Ivančík Štefan Scorpioni Nitra SVK 289

Soutěž jednotlivců kategorie B2

Poř Jméno hráče Družstvo Stát Výsledek
1 Trnka Václav Levoča A SVK 535
2 Ježíková Alžbeta Levoča A SVK 534
3 Sisenszki Peter Miscolc HUN 531
4 Paulusová Anna Michálkovice CZE 529
5 Bulková Viera Duslo Šaľa SVK 519
6 Sliva Robert Malé Šintava SVK 505
7 Mrkvička Petr ZRAPOS Opava CZE 496
8 Schulz Helmut Wolfen A GER 484
9 Jaderko Róbert Mix Zora Praha CZE 481
10 Zeman Michal Rokycany CZE 479
11 Csák József Budapest HUN 475
12 Rumanová Božena Levoča A SVK 456
13 Felong Eduard Levoča B SVK 452
14 Škropekobá Žofia ZRAPOS Opava CZE 449
15 Medveďová Jana Duslo Šaľa SVK 446
16 Matějný Jiří Mix Zora Praha CZE 446
17 Csák Iloba Budapest HUN 441
18 Trnková Jana Levoča B SVK 432
19 Hájek Ľuboš Scorpioni Nitra SVK 431
20 Hartseil Andrea Wolfen B GER 420
21 Fair Václav Rokycany CZE 412
22 Aleš Jaroslav Zora Praha CZE 406
23 Hartseil Silvio Wolfen B GER 406
24 Šulc Michal Zora Praha CZE 359
25 Gut Pavel Jiskra Kyjov CZE 298

Soutěž jednotlivců kategorie B3

Poř Jméno hráče Družstvo Stát Výsledek
1 Spanyi Lazslo Miscolc HUN 591
2 Kováč Viktor Duslo Šaľa SVK 576
3 Webr Václav Rokycany CZE 574
4 Lokat Ralf-Peter Wolfen A GER 556
5 Špačková Františka Jiskra Kyjov CZE 541
6 Mikundová Magdalena Levoča B SVK 528
7 Štefák Jozef Scorpioni Nitra SVK 513
8 Nývltová Jaromíra Mix Zora Praha CZE 500
9 Strížoá Anna Malé Šintava SVK 486
10 Koller Milan Michálkovice CZE 408

Soutěž jednotlivců kategorie OPEN

Poř Jméno hráče Družstvo Stát Výsledek
1 Siberová Zuzana ZRAPOS Opava CZE 563
2 Paulus Zdeněk Michálkovice CZE 558
3 Ungr Jan Euro Mix Team CZE 551
4 Gutová Marie Jiskra Kyjov CZE 531
5 Naumburger Anke Wolfen GER 482
6 Horský Zdeněk Zora Praha CZE 415
Tomáš Hečko – tvorba www stránek | PC servis
WEB4CE
Creative Point