Výsledky 2017

Soutěž družstev:

Poř Družstvo Stát Výsledek
1 Wesselényi Budapest HUN 1534
2 Denevér Miscolc HUN 1532
3 Malé Šintava A SVK 1514
4 Chemie Wolfen GER 1496
5 Jastrabi Bratislava SVK 1484
6 Štart Levoča SVK 1459
7 ZRAPOS Opava A CZE 1443
8 SK Michálkovice CZE 1410
9 Czech Mix Team CZE 1401
10 Malé Šintava B SVK 1387
11 SKK ZP Rokycany
CZE 1331
12 Zora Praha CZE 1243
13 Štart Levoča B SVK 1237
14 Czechoslowak Team SVK 1130
15 Euro Mix Team GER 1050
16 ZRAPOS Opava B CZE 1025

Soutěž jednotlivců kategorie B1

Poř Jméno hráče Družstvo Stát Výsledek
1 Elsholz Enriko Chemie Wolfen GER 440
2 Csengeri István Denevér Miscolc HUN 381
3 Tóth Marián Maké Šintava SVK 334
4 Jeřábek Zdeněk Štart Levoča SVK 292
5 Vlasáková Kamila SKK ZP Rokycany CZE 273

Soutěž jednotlivců kategorie B2

Poř Jméno hráče Družstvo Stát Výsledek
1 Csák Joszef Wesselényi Budapest HUN 552
2 Sisenszki Peter Denevér Miscolc HUN 542
3 Paulusová Anna SK Michálkovice CZE 541
4 Trnka Václav Štart Levoča A SVK 537
5 Keresztezi Lajosné Denevér Miscolc HUN 536
6 Sliva Robert Malé Šintava A SVK 520
7 Škropeková Žofia ZRAPOS Opava A CZE 520
8 Kralovič František Malé Šintava A SVK 515
9 Koller Tibor Jastrabi Bratislava SVK 503
10 Zeman Michal SKK ZP Rokycany CZE 501
11 Kollerová Magdalena Jastrabi Bratislava SVK 500
12 Schulz Helmut Chemie Wolfen GER 498
13 Mrkvička Petr ZRAPOS Opava A CZE 498
14 Medveďová Jana Malé Šintava B SVK 492
15 Bujna Peter Malé Šintava A SVK 479
16 Matějný Jiří Zora Praha CZE 479
17 Rumanová Božena Štart Levoča A SVK 478
18 Aleš Jaroslav Czech Mix Team CZE 463
19 Felong Eduard Štart Levoča A SVK 444
20 Trnková Jana Štart Levoča B SVK 427
21 Hartseil Silvio Euro Mix Team GER 377

Soutěž jednotlivců kategorie B3

Poř Jméno hráče Družstvo Stát Výsledek
1 Pařil Karel Czech Mix Team CZE 594
2 Szamkajer Gerzson Wesselényi Budapest HUN 585
3 Paulus Josef SK Michálkovice CZE 574
4 Spanyik Laszio Wesselényi Budapest HUN 568
5 Strížová Anna Malé Šintava B SVK 561
6 Vrablec Peter Jastrabi Bratislava SVK 559
7 Lokat Ralf-Peter Chemie Wolfen GER 558
8 Webr Václav SKK ZP Rokycany CZE 557
9 Nývltová Jaromíra Zora Praha CZE 524
10 Ježíková Alžbeta Štart Levoča B SVK 518
11 Mikundová Magdaléna Czechoslowak Team SVK 492
12 Koller Milan Czechoslowak Team SVK 440

Soutěž jednotlivců kategorie OPEN

Poř Jméno hráče Družstvo Stát Výsledek
1 Maška David Czech Mix Team CZE 591
2 Siberová Zuzana ZRAPOS Opava A CZE 585
3 Paulus Zdeněk SK Michálkovice CZE 544
4 Naumburger Anke Euro Mix Team GER 497
5 Ježík Pavol Czechoslowak Team SVK 481
6 Horský Zdeněk Zora Praha CZE 459
Tomáš Hečko – tvorba www stránek | PC servis
WEB4CE
Creative Point