Výsledky 2009

Soutěž družstev:

Poř Družstvo Stát Výsledek
1 Denéver Miscolc HUN 1499
2 SG Chemie Wolfen "A" GER 1468
3 SK Michálkovice CZE 1398
4 MDSS Kranj I. SLO 1368
5 Wessenyi Budapest HUN 1368
6 SG Chemie Wolfen "B" GER 1321
7 Karpaty Trnava SVK 1303
8 MDSS Kranj II. SLO 1288
9 TJ ZRAPOS Opava "A" CZE 1248
10 Hungary Mix Team HUN 1206
11 ŠK Scorpioni Nitra SVK 1204
12 Mix Slovakia SVK 1155
13 TJ ZRAPOS Opava "C" CZE 1088
14 Mix Michálkovice CZE 1073
15 TJ ZRAPOS Opava "B" CZE 807
16 jednotlivec HUN 406

Soutěž jednotlivců kategorie B1

Poř Jméno hráče Družstvo Stát Výsledek
1 Elzholz Enriko SG Chemie Wolfen GER 451
2 Csengeri Istvín Hungary Mix Team HUN 408
3 Konopka Jan SK Michálkovice CZE 393
4 Novak Sandi MDSS Kranj I. SLO 358
5 Orosz Bélané Denéver Miscolc HUN 341
6 Kundla Miroslav Mix Michálkovice CZE 302
7 Dynia Imré Wessenyi Budapest HUN 291
8 Ivančík Štefan ŠK Scorpioni Nitra SVK 288

Soutěž jednotlivců kategorie B2

Poř Jméno hráče Družstvo Stát Výsledek
1 Sisenszki Péter Denéver Miscolc HUN 549
2 Keresztesi Lajosné Denéver Miscolc HUN 538
3 Czúth Gábor Wessenyi Budapest HUN 523
4 Csák Józef Mix Hungary HUN 508
5 Mrkvička Petr TJ ZRAPOS Opava "A" CZE 491
6 Schulz Helmut SG Chemie Wolfen "A" GER 486
7 Lampe Jože MDSS Krannj I. SLO 483
8 Skurčák Josef SK Michálkovice CZE 475
9 Pirc Alojzije MDSS Kranj II. SLO 470
10 Sliva Robert Karpaty Trnava SVK 457
11 Šišáková Ludmila ŠK Scorpioni Nitra SVK 438
12 Banjat Marjana MDSS Kranj II. SLO 424
13 Paulusová Anna Mix Michálkovice CZE 420
14 Sivák Radovan Karpaty Trnava SVK 412

Soutěž jednotlivců kategorie B3

Poř Jméno hráče Družstvo Stát Výsledek
1 Pazinczár Attila Wessenyi Budapest HUN 554
2 Scholl Bernard SG Chemie Wolfen "A" GER 549
3 Rien Edith SG Chemie Wolfen "B" GER 549
4 Lokat Ralf-Peter SG Chemie Wolfen "A" GER 531
5 Paulus Josef SK Michálkovice CZE 530
6 Podjed Ciril MDSS Kranj I. SLO 527
7 Kováč Viktor Karpaty Trnava SVK 513
8 Nelešovský Jaromír TJ ZRAPOS Opava "A" CZE 495
9 Slivová Emilie Mix Slovakia SVK 492
10 Štefák Jozef Scorpioni Nitra SVK 478
11 Pirc Franci MDSS Kranj II. SLO 462
12 Rien Oho SG Chemie Wolfen "B" GER 456
13 Krčmáriková Mária Mix Slovakia SVK 456
14 Bielická Zlatica Mix Slovakia SVK 411
15 Turoňová Vendula TJ ZRAPOS Opava "A" CZE 401

Soutěž jednotlivců kategorie OPEN

Poř Jméno hráče Družstvo Stát Výsledek
1 Škropek Daniel TJ ZRAPOS Opava "C" CZE 525
2 Predmeský Patrik TJ ZRAPOC Opava "C" CZE 516
3 Wirkotch Petr TJ ZRAPOS Opava "C" CZE 514
4 Kuča Roman TJ ZRAPOS Opava "B" CZE 409
5 Jeretina Marko Mix Michálkovice CZE 407
6 Przygodová Libuše TJ ZRAPOS Opava "B" CZE 405
7 Juhász Ferenc jednotlivec HUN 369
8 Mozes Ferenc Mix Hungary HUN 353
9 Vránová Anna TJ ZRAPOS Opava "B" CZE 336
Tomáš Hečko – tvorba www stránek | PC servis
WEB4CE
Creative Point