Výsledky 2005

Soutěž družstev:

Poř Družstvo Stát Výsledek
1 Denéver Miscolc HUN 1456
2 SG Chemien Wolfen GER 1451
3 SK Michálkovice "A" CZE 1423
4 ESV Dresden GER 1416
5 Targu Mures ROM 1412
6 Satu Mare ROM 1369
7 Michálkovice "B" CZE 1354
8 Euro Mix Team CZE 1319
9 TJ ZRAPOS Opava "A" CZE 1279
10 Slavie Praha CZE 1278
11 Duslo Šaľa SVK 1262
12 TJ ZRAPOS Opava "MIX" CZE 1179
13 Hagemann Opava CZE 1107
14 Family Team CZE 1095
15 TJ ZRAPOS Opava "B" CZE 1047
16 Lovochemie Lovosice CZE 1043
17 Czech Mix Team CZE 833

Soutěž jednotlivců kategorie B1

Poř Jméno hráče Družstvo Stát Výsledek
1 Schulz SG Chemie Wolfen GER 415
2 Grabowski ESV Dresden GER 387
3 Orosz Denevér Miscolc HUN 368
4 Tóth Duslo Šaľa SVK 367
5 Kundla TJ ZRAPOS Opava "MIX" CZE 342
6 Fáragau Targu Mures ROM 341
7 Troba Satu Mare ROM 335
8 Konopka SK Michálkovice "A" CZE 288
9 Fabián Lovochemie Lovosice CZE 132

Soutěž jednotlivců kategorie B2

Poř Jméno hráče Družstvo Stát Výsledek
1 Paulusová Michálkovice "A" CZE 546
2 Ciotlos Targu Mures ROM 541
3 Sisenszki Denevér Miscolc HUN 525
4 Skurčák Michálkovice "A" CZE 521
5 Samu Euro Mix Team CZE 504
6 Nagy Denevér Miscolc HUN 494
7 Schede ESV Dresden GER 494
8 Bontea Satu Mare ROM 491
9 Schofer ESV Dresden GER 491
10 Bulková Duslo Šaľa SVK 468
11 Aleš Lovochemie Lovosice CZE 463
12 Pálka Michálkovice "B" CZE 456
13 Číž TJ ZRAPOS Opava "A" CZE 452
14 Sisenszki Euro Mix Team CZE 441
15 Meixelsberger Euro Mix Team CZE 412
16 Reichel Slave Praha CZE 403
17 Stojka Czech Mix Team CZE 385

Soutěž jednotlivců kategorie B3

Poř Jméno hráče Družstvo Stát Výsledek
1 Paulus Michálkovice "B" CZE 578
2 Scholl SG Chemie Wolfen GER 572
3 Webr Slavie Praha CZE 548
4 Lupan Satu Mare ROM 543
5 Lokat SG Chemie Wolfen GER 540
6 Hejas Targu Mures ROM 530
7 Škropeková TJ ZRAPOS Opava "A" CZE 492
8 Mrkvička TJ ZRAPOS Opava "A" CZE 488
9 Sychra Slavie Praha CZE 487
10 Nelešovský Michálkovice "B" CZE 475
11 Nelešovský TJ ZRAPOS Opava "MIX" CZE 463
12 Grunthal Lovochemie Lovosice CZE 455
13 Nováková TJ ZRAPOS Opava "B" CZE 450
14 Koller TJ ZRAPOS Opava "MIX" CZE 436
15 Harčárová Duslo Šaľa SVK 432
16 Novák TJ ZRAPOS Opava "B" CZE 404
17 Novák TJ ZRAPOS Opava "B" CZE 378

Soutěž jednotlivců kategorie OPEN

Poř Jméno hráče Družstvo Stát Výsledek
1 Predmeský Family Team CZE 539
2 Volný Hagemann Opava CZE 539
3 Škropek Fanily Team CZE 537
4 Valíček Hagemann Opava CZE 524
5 Pavelek Hagemann Opava CZE 519
6 Predmeská Family Team CZE 488
7 Kubánek Czech Mix Team CZE 450
8 Juhász Czech Mix Team CZE 338
Tomáš Hečko – tvorba www stránek | PC servis
WEB4CE
Creative Point