Dne 17.-18.5.2019 se odehrál Čes-Slo Přebor v Ratíškovicích:
Pausová Anna B2 ženy 692 bodů 1.místo
Koller Milan B2 muži 571 bodů 13.místo
Paulus Josef B3 muži 699 bodů  2.místo
Paulus Zdeněk OP muži 649 bodů   1. místo
Paulusová Anna kat.ženy 692 bodů  3.místo
Paulus Josef kat.muži 699 bodů   1. místo
Paulus Zdeněk kat.muži 649 bodů   5. místo
Koller Milan kat.muži 571 bodů 14.místo

Dne 7- 8.6.2019 se odehrál turnaj "Michálkovická 200" v Michálkovicích:
Muži 200 hp Michálkovice
Mrkvička Petr B2 muži  1.093 bodů  2.místo
Koller Milan B2 muži    832 bodů  3. místo
Paulus Josef B3 muži 1.077 bodů 1. místo
Ženy 120 hp Bohumín
Paulusová Anna B2 ženy 689 bodů   1. místo
Škropeková Žofia B2 ženy 590 bodů   3. místo
Paulus Zdeněk OP muži 615 bodů  4.místo

Dne 14- 16.6.2019 se odehrál turnaj "Dunajský pohár" v Bratislavě (SVK) :
Mrkvička Petr B2 muži  621 bodů  3.místo
Paulusová Anna B2 ženy 627 bodů   4. místo
Škropeková Žofia B2 ženy 544 bodů   8. místo
Paulus Zdeněk OP muži 689 bodů  1.místo
Družstvo:Škropeková,Mrkvička,Paulusová 1.792 bodů   4. místo

Dne 20- 21.6.2019 se odehrál turnaj "Slavia cup" v Praze :
Paulusová Anna B2 ženy 677 bodů   1. místo
Koller Milan B2 muži 424 bodů  11. místo
Paulus Zdeněk OP muži 594 bodů  2.místo
Duo:Koller,Paulusová 1.101 bodů  11. místo

Dne 2- 4.8.2019 se odehrál turnaj "Michálkovická kuželka" v Bohumíně :
Paulusová Anna B2 ženy 685 bodů   1. místo
Škropeková Žofia B2 ženy 637 bodů   3. místo
Paulus Josef B3 muži 617 bodů  5.místo
Paulus Zdeněk OP muži 600 bodů   2.místo
Koller Milan B2 muži 461 bodů   8.místo

Dne 24- 25.8.2019 se odehrál turnaj "Blanenský turnaj" v Blansku :
Mrkvička Petr B2 muži 680 bodů   2. místo
Škropeková Žofia B2 ženy 612 bodů   5. místo
Paulus Josef B3 muži 645 bodů  4.místo
Koller Milan B2 muži 450 bodů 10.místo
DRUŽSTVO 1.937 bodů  3.místo

Dne 7.9.2019 se odehrál turnaj ve sprintu v Jihlavě :
Paulusová Anna B2 ženy   5. místo

Dne 27- 29.9.2019 se odehrál turnaj v Malé Šintava (SVK) :
Mrkvička Petr B2 muži 677 bodů   3. místo
Škropeková Žofia B2 ženy 613 bodů   3. místo
Koller Milan B2 muži 452 bodů 12.místo
DRUŽSTVO 1.742 bodů  5.místo

Dne 5.10.2019 se odehrál turnaj ke "Světovému dni zraku" v Praze :
Paulusová Anna B2 ženy   3. místo
Paulus Zdeněk OP muži  3. místo

Dne 18- 20.10.2019 se odehrál turnaj v Rokycanech :
Mrkvička Petr B2 muži 664 bodů   3. místo
Škropeková Žofia B2 ženy 610 bodů   4. místo
Paulusová Anna B2 ženy 654 bodů  3.místo
Koller Milan B2 muži 446 bodů 13.místo
Paulus Josef B3 muži 663 bodů  3.místo
Paulus Zdeněk OP muži 621 bodů  1.místo
DRUŽSTVO Paulusová, Paulus J., Mrkvička 1.981 bodů  4.místo

Dne 10.11.2019 se odehrál turnaj v České Třebové :
Mrkvička Petr B2 muži 675 bodů   2. místo
Škropeková Žofia B2 ženy 672 bodů   3. místo
Paulusová Anna B2 ženy 688 bodů  1. místo
Koller Milan B2 muži 492 bodů  7. místo
Paulus Josef B3 muži 685 bodů  1.místo
Paulus Zdeněk OP muži 630 bodů  1.místo
DVOJICE
Vymazalová+Paulus Josef  (ZR) 1.311 bodů 1. místo
Paulus Zdeněk (ZR)+Škropeková Žofia (ZR) 1.302 bodů 3. místo
Nývltová Jaromíra+Paulusová Anna (ZR) 1.288 bodů 4. místo
Holý Petr+Koller Milan (ZR)   995 bodů 15. místo

Dne 15- 17.11.2019 se odehrál turnaj v Levoči (SVK) :
Mrkvička Petr B2 muži 634 bodů   5. místo
Škropeková Žofia B2 ženy 615 bodů   9. místo
Paulusová Anna B2 ženy 685 bodů  2.místo
Paulus Josef B3 muži 695 bodů  5.místo
Paulus Zdeněk OP muži 599 bodů  1.místo

Dne 6.- 8.12.2019 se odehrál Mikulášský turnaj v tandemu Praha :
Červeňák+Paulus Josef B3 muži+B3 muži 610+708 bodů 2.místo
Paulusová Anna+Paulus Zdeně B2 ženy+OP muži 674+613 bodů  4.místo

Dne 11.1.2020 se odehrál turnaj v České Třebové :
Mrkvička Petr B2 muži 626 bodů   2. místo
Škropeková Žofia B2 ženy 591 bodů   4. místo
Paulusová Anna B2 ženy 658 bodů  1. místo
Koller Milan B2 muži 470 bodů  6. místo
Paulus Josef B3 muži 712 bodů  1.místo
Paulus Zdeněk OP muži 604 bodů  2.místo
DVOJICE
Paulusová (ZR)+Mrkvička  (ZR) 1.284 bodů 1. místo
Paulus Josef (ZR)+Zburník 1.284 bodů 2. místo
Vlachová+Paulus Zdeněk (ZR) 1.201 bodů 3. místo
Petříček+Koller Milan (ZR)   846 bodů 17. místo

Dne 16.2.2020 se odehrál turnaj v České Třebové :
Mrkvička Petr B2 muži 671 bodů   2. místo
Škropeková Žofia B2 ženy 622 bodů   4. místo
Paulusová Anna B2 ženy 674 bodů  1. místo
Koller Milan B2 muži 457 bodů  7. místo
Paulus Josef B3 muži 686 bodů  1.místo
Paulus Zdeněk OP muži 594 bodů  2.místo
DVOJICE
Paulusová+Koller 1.131 bodů 12. místo
Paulus Josef+Paulus Zdeněk 1.280 bodů   5. místo
Škropeková+Mrkvička 1.293 bodů   4. místo



Tomáš Hečko – tvorba www stránek | PC servis
WEB4CE
Creative Point