Dne 18.-19.5.2018 se konal Československý pohár v Mistříně :
Dne 2.6.2018 se konal Moravskoslezský přebor v Opavě :
Dne 2.-8.6.2018 se konal ME Targu Mures Rumunsko :
Náš jediný zástupce v reprezentaci ČR Paulusová s asistentem Paulusem
Dne 16.6.2018 se dohrálo M-ČR jednotlivců v Praze na Žižkově :
Dne 3.-5.8.2018 se odehrál v Bohumíně turnaj "Michálkovická kuželka" :
Dne 24.-26.8.2018 se odehrál Blanenský turnaj:
Dne 1.9.2018 se konalo M-ČR ve sprintu v Brně:
Ve dnech 7.-9.9.2018 se konalo turnaj v německém městě Wolfen :
Ve dnech 13.10.2018 se konalo turnaj ke dni nevidomých Slavia Praha :
Ve dnech 19.-21.10.2018 se konal turnaj v Rokycanech :
Ve dnech 9.-11.11.2018 se konal turnaj v Levoči (SVK) :
Ve dnech 29-11.-1.12.2018 se konal Mikulášský turnaj v Praze :
Dne 12.1.2019 se konal Pardubický přebor v Č.Třebové :
Dne 16.2.2019 se konal turnaj "Duo Brno" v Brně :
Dne 22.-24.2.2019 se konal v Kazincbarcike (HUN) "Faršinkový turnaj" :
Dne 16.3.2019 se konal "Moravskoslezský přebor" v Brně :
Dne 30.3.2019 se konalo MČR dvojic v Brně :
Dne 5.-6.4.2019 se odehrál turnaj v Sarajevu (BIH):
Dne 4.5.2019 se konal "Lázeňský turnaj" v Karlových Varech :
Dne 11.5.2019 se odehrálo M-ČR v Otrokovicích:
Dne 28.5.-3.6.2019 se odehrál ME v Zágrebu (CRO):
Paulusová Anna | B2 ženy | 685 bodů | 1.místo | |
Paulus Zdeněk | OP muži | 641 bodů | 2.místo |
Dne 2.6.2018 se konal Moravskoslezský přebor v Opavě :
Siberová Zuzana | OP ženy | 591 bodů | 1.místo | |
Mrkvička Petr | B2 muži | 636 bodů | 1.místo | |
Koller Milan | B2 muži | 515 bodů | 2.místo |
Dne 2.-8.6.2018 se konal ME Targu Mures Rumunsko :
Náš jediný zástupce v reprezentaci ČR Paulusová s asistentem Paulusem
Paulusová Anna | B2 ženy | soutěž jednotlivců | 2 x 2.místo | |
soutěž mix dvojic | 3.místo | |||
soutěž držstev ženy B2 | 3.místo |
Dne 16.6.2018 se dohrálo M-ČR jednotlivců v Praze na Žižkově :
Siberová Zuzana | OP ženy | 614 bodů | 1.místo | |
Mrkvička Petr | B2 muži | 644 bodů | 2.místo |
Dne 3.-5.8.2018 se odehrál v Bohumíně turnaj "Michálkovická kuželka" :
Paulusová Anna | B2 ženy | 685 bodů | 1.místo | |
Paulus Zdeněk | OP muži | 644 bodů | 1.místo | |
Paulus Josef | B3 muži | 628 bodů | 6.místo | |
Koller Milan | B2 muži | 540 bodů | 11.místo |
Dne 24.-26.8.2018 se odehrál Blanenský turnaj:
Paulusová Anna | B2 ženy | 660 bodů | 3.místo | |
Paulus Zdeněk | OP muži | 582 bodů | 5.místo | |
Paulus Josef | B3 muži | 655 bodů | 8.místo | |
Koller Milan | B2 muži | 496 bodů | 12.místo | |
DRUŽSTVO | 1.897 bodů | 7.místo |
Dne 1.9.2018 se konalo M-ČR ve sprintu v Brně:
Paulusová Anna | B2 ženy | 108 bodů | 1.místo | |
Mrkvička Petr | B2 muži | 102 bodů | 1.místo | |
Paulus Josef | B3 muži | 96 bodů | 8.místo | |
Koller Milan | B2 muži | 73 bodů | 11.místo | |
Siberová Zuzana | OP ženy | 90 bodů | 2.místo |
Ve dnech 7.-9.9.2018 se konalo turnaj v německém městě Wolfen :
Mrkvička Petr | B2 muži | 470 bodů | 3.místo | |
Siberová Zuzana | OP ženy | 524 bodů | 3.místo | |
Družstvo | čtyřčlenně | 2.025 bodů | 4.místo |
Ve dnech 13.10.2018 se konalo turnaj ke dni nevidomých Slavia Praha :
Paulusová Anna | B2 ženy | 527 bodů | 1.místo | |
Paulus Zdeněk | OP muži | 456 bodů | 2.místo |
Ve dnech 19.-21.10.2018 se konal turnaj v Rokycanech :
Paulusová Anna | B2 ženy | 649 bodů | 5.místo | |
Paulus Zdeněk | OP muži | 609 bodů | 3.místo | |
Mrkvička Petr | B2 muži | 630 bodů | 7.místo | |
Siberová Zuzana | OP ženy | 568 bodů | 3.místo | |
Koller Milan | B2 muži | 552 bodů | 12.místo | |
DRUŽSTVO | ||||
Mrkvička,Paulusová,Siberová | 1.847 bodů | 9.místo |
Ve dnech 9.-11.11.2018 se konal turnaj v Levoči (SVK) :
Paulusová Anna | B2 ženy | 677 bodů | 3.místo | |
Paulus Zdeněk | OP muži | 691 bodů | 1.místo |
Ve dnech 29-11.-1.12.2018 se konal Mikulášský turnaj v Praze :
Paulus Josef | B3 muži | 599 bodů | 7.místo | |
Mrkvička Petr | B2 muži | 663 bodů | 3.místo | |
Siberová Zuzana | OP ženy | 601 bodů | 2.místo | |
Koller Milan | B2 muži | 513 bodů | 15.místo | |
DVOJICE | ||||
Mrkvička, Paulus J. | 1.262 bodů | 4.místo | ||
Siberová, Koller | 1.114 bodů | 5.místo |
Dne 12.1.2019 se konal Pardubický přebor v Č.Třebové :
Siberová Zuzana | OP ženy | 571 bodů | 2.místo | |
Mrkvička Petr | B2 muži | 673 bodů | 1.místo | |
Koller Milan | B2 muži | 464 bodů | 9.místo | |
Paulusová Anna | B2 ženy | 666 bodů | 1.místo | |
Paulus Josef | B3 muži | 509 bodů | nedohrál | |
Paulus Zdeněk | OP muži | 630 bodů | 3.místo |
Dne 16.2.2019 se konal turnaj "Duo Brno" v Brně :
Mrkvička Petr B2 | Paulusová Anna B2 | 1.348 bodů | 4.místo | |
Siberová Zuzana OP | Paulus Zdeněk OP | 1.260 bodů | 6.místo | |
Škropeková Žofia B2 | Koller Milan B2 | 1.178 bodů | 10.místo |
Dne 22.-24.2.2019 se konal v Kazincbarcike (HUN) "Faršinkový turnaj" :
Siberová Zuzana | ženy OP | 520 bodů | 3.místo | |
Ostatní výsledky nám nezaslali |
Dne 16.3.2019 se konal "Moravskoslezský přebor" v Brně :
Mrkvička Petr | B2 muži | 657 bodů | 1.místo | |
Paulus Josef | B3 muži | 668 bodů | 3.místo | |
Škropeková Žofia | B2 ženy | 607 bodů | 3.místo | |
Paulusová Anna | B2 ženy | 631 bodů | 1.místo | |
Koller Milan | B2 muži | 522 bodů | 3.místo |
Dne 30.3.2019 se konalo MČR dvojic v Brně :
Mrkvička Petr B2 | Paulus Josef B3 | 1.303 bodů | v kat. muži 2.místo | |
Mrkvička Petr B2 | Paulusová Anna B2 | 1.263 bodů | v kat. mix 6.místo | |
Paulusová Anna B2 | Gutová Marie OP | 1.247 bodů | v kat. ženy 3.místo |
Dne 5.-6.4.2019 se odehrál turnaj v Sarajevu (BIH):
Hladíková Daniela | B1 ženy | 437 bodů | 2. místo | |
Pausová Anna | B2 ženy | 690 bodů | 1.místo | |
Škropeková Žofia | B2 ženy | 599 bodů | 8.místo | |
Zeman Michal | B2 muži | 623 bodů | 9.místo | |
Paulus Josef | B3 muži | 658 bodů | 12.místo | |
Paulus Zdeněk | OP muži | 669 bodů | 3. místo | |
DRUŽSTVO | ||||
ZRAPOS Opava B | Škropeková,Paulus J.,Paulus Z. | 1.926 bodů | 3. místo | |
ZRAPOS Opava A | Hladíková,Paulusová,Zeman | 1.750 bodů | 11. místo |
Dne 4.5.2019 se konal "Lázeňský turnaj" v Karlových Varech :
Paulusová Anna | B2 ženy | 705 bodů | 1.místo |
Dne 11.5.2019 se odehrálo M-ČR v Otrokovicích:
Mrkvička Petr | B2 muži | 625 bodů | 5. místo | |
Pausová Anna | B2 ženy | 658 bodů | 1.místo | |
Paulus Josef | B3 muži | 631 bodů | 2.místo | |
Paulus Zdeněk | OP muži | 651 bodů | 2.místo | |
Paulusov Anna | kat.ženy | 658 bodů | 3. místo | |
Paulus Zdeněk | kat.muži | 651 bodů | 4.místo | |
Paulus Josef | kat.muži | 631 bodů | 8. místo | |
Mrkvička Petr | kat.muži | 625 bodů | 9. místo | |
DRUŽSTVO | Mrkvička,Paulus J.,Škropekov | 1.876 bodů | 3.místo |
Dne 28.5.-3.6.2019 se odehrál ME v Zágrebu (CRO):
neúplné družstvo žen | Hadíková B1, Paulusová B2 | 1.233 bodů | 6. místo | |
Hladíková Daniela | B1 ženy | 1.110 bodů | 3.místo | |
Paulusová Anna | B2 ženy | 1.327 bodů | 4.místo | |
Hladíková Daniela | B1 2.kolo | 539 bodů | 3.místo | |
Paulusov Anna | B2 2.kolo | 665 bodů | 3.místo | |
Zeman Michal | B2 muži | 637 bodů | 13.místo | |
Pařil Karel | B3 muži | 1.473 bodů | 1.místo | |
Pařil Karel | B3 2.kolo | 744 bodů | 2.místo | |
ZRAPOS zastupovala Paulusová | výprava přivezla 5 medailí |